Продавець ООО "Шилд Украина" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
110 відгуків
+380 (67) 240-45-45
+380 (44) 344-23-53
вул. Миколи Грінченко, 18, Київ, Україна
Захисні системи та аксесуари для басейнів Shield

Захисне накриття для басейну

Захисне накриття для басейну

На сьогоднішній день власний басейн, мабуть, все ще залишається показником статусності й приналежності його власника до соціального класу «вище середнього». Тім не менш, з кожним роком в Україні їх загальна кількість стрімко зростає. За оцінками незалежних експертів, в середньому в рік в Україні продається більше 1500 басейнів. Основною причиною більшості покупок басейнів є, безсумнівно, оздоровчий ефект, який несе в собі плавання, а також вирішення ряду естетичних і ландшафтних завдань, власником приватного будинку.

Багаторічний досвід експлуатації басейнів у всьму світі сформував свій унікальний як позитивний, так і, на жаль, негативний досвід. Басейн являє собою не тільки зону відпочинку, розваг та оздоровлення, крім названих позитивних переваг він має цілий ряд побутових експлуатаційних проблем, пов'язаних з його обслуговуванням, а також є зоною ризику для дітей, домашніх вихованців, диких тварин і іноді навіть для літніх і дорослих людей.

Провідним ринком у сфері використання басейнів є ринок США (за даними Aquaticnet.com у США на даний момент налічується близько 3 535 тисяч басейнів!) Багаторічний досвід використання такої неймовірно величезної кількості басейнів розкрив, як і об єктивні проблеми, так і одночасно запропонував низку інноваційних рішень цих проблем. Про що, власне кажучи, йде мова ...?

Велика кількість дітей у віці від 1,5 до 5 років щорічно гинуть у приватних басейнах. Саме біля басейнів діти в найбільшій мірі схильні проводити весь вільний час. Вода вабить їх, а разом з ними і тварин, як місце веселощів і відпочинку.

Накриття для басейну

Дослідження показали, що тільки в Америці щорічно в басейнах гине понад 300 дітей і близько 2000 дітей отримують травми різної тяжкості (дані U. S. Consumer Products Safety Commission «Комісії з безпеки споживчих товарів США»). В Україні чи Росії ця цифра не менш шокуюча. Це зумовлено відсутністю органів, які контролюють виконання вимог з будівництва та експлуатації басейну. Ці жахливі показники можна кардинально змінити, використовуючи спеціальні захисні пристосування для басейну.

Сьогодні світовий ринок пропонує цілий ряд засобів захисту від небезпек, які несе в собі експлуатація басейнів: від солярної плівки до полікарбонатних накриттів. У результаті тривалого наукового пошуку та інноваційних рішень провідних американських вчених у сфері дослідження міцності матеріалів, було розроблено спеціальне захисне накриття для басейнів SHIELD.

Унікальність захисного накриття для басейнів SHIELD полягає саме в тому, що цей інноваційний продукт дозволяє вирішити більшість з відомих проблем, пов'язаних з експлуатацією басейну.

Накриття SHIELD ідеально підходить для будь-якого типу басейну (бетон, плівка, скловолокно, поліпропілен і т.д.). Величезною перевагою компанії SHIELD є наявність спеціально розробленої програми по визначенню покрою накриття під кожен  басейн індивідуально, незалежно від його форми і розмірів. Ця перевага, поряд з унікальною системою кріплення дає необмежені  можливості з виробництва накриттів будь-якої складності.

Зимове накриття для басейну

Наостанок, варто звернути увагу читача на один вельми цікавий факт. У соціальних науках сформовано таке поняття як «допустимий (прийнятний) ризик». Під допустимим ризиком прийнято вважати величину в 10 -6 , що означає загибель однієї людини на 1000000 і відповідає ризику загибелі людей від природних небезпек. Парадоксально, але сфера використання басейну, на даний момент навіть у розвинених країнах в десятки разів перевищує зону допустимого ризику, за прогнозами фахівців в Україні ця зона перевищена в сотні разів. Ці факти явно вказують на наступне ― сфера використання басейну є небезпечною, і вона об'єднання єктивно потребує в паралельному використанні спеціальних захисних механізмів або пристосувань. Серед всіх існуючих засобів захисту зони басейну від можливих нещасних випадків безперечно перше місце належить захисному накриттю для басейнів..

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner